Raifil Maxin Osmos 600 — фільтр для води, який працює за принципом зворотного осмосу і розроблений в Кореї, прекрасне рішення при бажанні отримувати тільки очищену і корисну воду. Особливість такого фільтра в багатошаровій технології виробництва картриджів.
Raifil Maxin Osmos 600 оснащений картриджами з поліпропіленом, які задіяні на першому та третьому ступенях очищення і їх ресурс - 45 тис. літрів. На другому етапі очищення свої функції виконує карбон-блок, ресурс якого 30 тис. літрів. Завершальним етапом очищення є проходження води через продуктивну мембрану зворотного осмосу, ресурс якої 3 роки.
Таким чином ці етапи очищення підвищують якість очищення води.
Адже можливості зворотного осмосу Raifil Maxin Osmos 600 очищати близько 2270 літрів на добу!!!
Це дозволяє використовувати фільтр для води як в квартирах і будинках, так і в офісах, кав'ярнях і ресторанах.
Величезним плюсом фільтра для води Raifil Maxin Osmos 600 є його невеликі габарити і легкість в установці.
Характеристики
| Країна виробник | Корея | ||
| Габаритні розміри, Ш х Г х В, мм (без бака) : |
|
||
| Продуктивність, л/добу |
2270 |
||
| Робочий тиск |
|
||
| Температура води, що очищається, °З | від 4 до 38 °C | ||
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raifil |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання | Для питної води |
| Швидкість фільтрації | 1.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Тип промислового фільтра для рідин | Зворотний осмос |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 8 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1600 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Максимальний тиск на вході | 9 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 6 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Немає |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Продуктивність | 2270 літрів/добу |
| Специфіка | швидка заміна картриджів |
| Тип колби | легкознімний |
| Тип корпусу | Відкритий |
| Тип фільтра | фільтр зворотного осмосу |
- Ціна: 20 529 ₴





