Organic RO 0,45 – фільтр зворотного осмосу, який гарантує очищення води від негативних домішок до 99 % і можливість фільтрувати близько 450 літрів/годину. Такий рівень продуктивності робить фільтр Organic RO 0,45 привабливим для установки в ресторанах, кафе, офісах та інших місцях, де велика кількість людей важливо забезпечити водою високої якості за короткий проміжок часу.
Відзначимо, що головним елементом у системі очищення Organic RO 0,45 є мембрана General Electic, виробництва США. Саме мембрана поділяє потік води на два різні: 1) перший очищений потік йде в бак, з якого ви користуєтеся очищеною водою; 2) концентрований негативними домішками потік йде в каналізацію. При цьому, споживачеві не варто хвилюватися про чіткості роботи такого механізму, адже система управляється автоматично.
З допомогою ФІЛЬТРА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ Organic RO 0,45 вода проходить два ступені очищення: 1 – очищення води від піску, іржі і металів з допомогою волокна; 2 – мембрана очищає воду на 99%.
Вже не один рік система ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ Organic RO 0,45 зарекомендовала себе надійністю і довгим терміном служби.
Характеристики
| Кількість мембран, шт. | 2 | |
| Тип мембран | TMG10 TORAY | |
| Габаритні розміри, Ш х Г х В, мм (без бака) : |
|
|
| Продуктивність, л/добу |
10500 |
|
| Робочий тиск |
|
|
| Температура води, що очищається, °З | від 4 до 38 °C | |
| Тип фільтрації | зворотний осмос | |
| Особливі відзнаки | контроль тиску в модулі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Общие параметры | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 150 мм |
| Призначення фільтра | промислові, кафе/ресторан |
| Накопичувальний бак | Немає |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Продуктивність | 10500 літрів/добу |
| Тип колби | універсальний |
| Тип корпусу | Відкритий |
| Тип промислового фільтра для рідин | Зворотний осмос |
| Тип фільтра | фільтр зворотного осмосу |
| Основні | |
| Використання | Для питної води |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Швидкість фільтрації | 8 литр/мин |
| Стан | Нове |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 8 л |
| Помпа для підвищення тиску | Немає |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1600 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
- Ціна: 160 600 ₴







