Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр Aquafilter Big Blue 20 Кентавр з вугільним картриджем
Опис
Aquafilter Big Blue 20 Кентавр з вугільним картриджем - вугільний фільтр йде в комплекті спільно з картриджем. Застосовується для видалення сірководню з води перед подачею її в побутову техніку. Також фільтр ліквідує шкідливі домішки з води, чим запобігає у механізмів пристроїв виникненню пошкоджень і несправностей. Бути власником вугільного фільтра Aquafilter Big Blue 20 Кентавр з вугільним картриджем значить уберегти власну домашню техніку від поломок і гарантувати їй довгу службу.
Важливо, що продуктивність фільтра Aquafilter Big Blue 20 Кентавр з вугольним картриджем — до 5 кубічних метрів води на годину.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарнтія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу).
В чому полягає наша робота:
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання і матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| температура води | 4-30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 5 м3/годину |
| Габарити бака | 190 х 605 мм |
| Витрата води на одну регенерацію: | без регенерації |
| Тривалість регенерації | без регенерації |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 6 років |
| Фільтруючий матеріал | Centaur |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | від сірководню |
| Призначення фільтра | побутові |
| Продуктивність, м3/год | 5 |
- Ціна: 3 566 ₴


