Система очищення від сірководню Organic KO-10-TC (активоване вугілля Organic HS2)

Система очищення від сірководню Organic KO-10-TC (активоване вугілля Organic HS2)
Опис
Organic KO-10-TC забезпечує очищення від сірководню, який розроблений професіоналами в цій сфері з України. Провідне призначення - нейтралізація сірководню, який присутній у воді, при цьому ще відбувається боротьба і з негативними домішками.
В якості фільтруючої загрузки використовується якісне активоване вугілля, що здатне працювати як мінімум 2 роки. Така експлуатація робить систему досить економною і невигадливою в застосуванні. Фільтр Organic KO-10-TC не займає велику кількість простору.
Важливо, що в набір входять всі компоненти, необхідні для монтажу. Фільтр монтується саме при вході в будинок. Внаслідок цього ви користуєтеся очищеною водою в усьому будинку.
Наповнювач, що очищує, спеціалізований виключно для холодної води. Розмір фільтруючого завантаження 42 літра. Продуктивність фільтра - 1,3 метра кубічних на годину. У разі якщо Ви бажаєте придбати Organic KO-10-TC, звертайтеся до нас. Відмінна вартість і своєчасна доставка забезпечені.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу)
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд до об'єкту.
- Специфікація, обладнання і матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання і монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| Температура води | 4–30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 1,3 м³/год |
| Габарити баку | 258 х 1510 мм |
| Витрати води на одну регенерацію: | 0,35 м3 |
| Тривалість регенерації | від 15 до 30 хв |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 2 років |
| Фільтруючий матеріал: | Organic HS2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | від сірководню |
| Призначення фільтра | побутові |
| Продуктивність, м3/год | 1.3 |
- Ціна: 26 620 ₴

