ФІЛЬТР ORGANIC BIG BLUE 20 З КАРТРИДЖЕМ ВІД СІРКОВОДНЮ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФІЛЬТР ORGANIC BIG BLUE 20 З КАРТРИДЖЕМ ВІД СІРКОВОДНЮ
Фільтр Organic Big Blue 20 з картриджем від сірководню - вугільний фільтр йде в комплекті разом з картриджем. Застосовується для видалення сірководню з води, перед подачею її в побутову техніку. Також фільтр ліквідує шкідливі домішки з води, чим запобігає у механізмів пристроїв виникнення пошкоджень і несправностей. Має можливість виконувати свої функції при тиску до 8 атмосфер без застосування редуктора. Бути власником вугільного фільтра Big Blue 20 з картриджем від сірководню значить уберегти власну домашню техніку від поломок і гарантувати їй довгу службу.
Важливо, що продуктивність Organic Big Blue 20 з картриджем від сірководню з вугільним картриджем - до 5 кубічних метрів води на годину.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву і області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу)
В чому полягає наша робота:
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація, обладнання і матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання і монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| Температура води | 4–30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 5 м³/год |
| Габарити бака | 190 х 605 мм |
| Витрати води на одну регенерацію: | без регенерації |
| Тривалість регенерації | без регенерації |
|
Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 6 років |
| Фильтруюча загрузка: | CTX-L1000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | від сірководню |
| Призначення фільтра | побутові |
| Продуктивність, м3/год | 5 |
- Ціна: 5 588 ₴

