Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр Organic Big Blue 20 з пом'ягщуючим картриджем
Опис
Organic Big Blue 20 з пом'ягщуючим картриджем – фільтр пом'якшення, який відмінно справляється з поставленими перед ним завданнями. Система дієво ліквідує солі жорсткості, що надає воді м'якості і робить можливим її вживання для пиття та використання в побуті. При цьому, вода стає безпечною для домашньої техніки.
Важливо, що продуктивність Organic Big Blue 20 з пом'ягщуючим картриджем — 5,0 кубічних метрів води на годину. Такі обсяги чистої води дозволяють використовувати фільтр як вдома, так і в ресторанах, кафе, кав'ярнях.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву і області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування в подарунок(робота та матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу)
В чому полягає наша робота:
- Здаємо воду на аналіз
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| температура води | 5-30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 5,0 м3/годину |
| Габарити фільтра (без бака) | 190 х 605 х 190 мм |
| Тривалість регенерації | без регенерації |
| Фільтруюча завантаження: | DIAION |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 25 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
| Продуктивність | 5 м3/год |
- Ціна: 3 900 ₴


