Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр комплексного очищення води Organic K-14 Premium
Опис
Фільтр комплексного очищення Organic K-14 Premium - подбає, щоб у Вашому домі завжди була безпечна вода і дозволить надовго подовжити службу Вашої побутової техніки.
Слід зазначити, що для фільтрації води застосовується оригінальна засипка Multisorb, яка об'єднує заслуги в сфері водоочищення. Це завантаження дієво позбавляє від солей жорсткості, органіки, важких металів та інших забруднювачів, при цьому заощаджує на вживанні води і на витраті солі, що використовується для регенерації Multisorb. Термін роботи фільтруючого матеріалу становить як мінімум 5 років.
Важливо, що продуктивність фільтра комплексного очищення Organic K-14 Premium - 3,1 кубічних метрів води на годину.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу).
В чому полягає наша робота:
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання і матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| температура води | 4–30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 3,1 м³/год |
| Габарити фільтра (без бака) | 363 x 1875 х 363 мм |
| Витрата води на одну регенерацію: | 0,75 м3 |
| Тривалість регенерації | 80-120 хв |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 10 років |
| Фільтруюча завантаження: | Multisorb |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 47 000 ₴


