Фільтр комплексного очищення води Organic K-1035 Easy
Опис
Фільтр комплексного очищення Organic K-1035 Easy - застосовується для запобігання раннього виходу з ладу сантехнічного обладнання, а ще для значимого вдосконалення споживчих якостей води. Organic K-1035 Easy забезпечить якісною водою як мешканців квартир, так і приватних будинків. Система автоматизована, автономно тримає під контролем витрати води і регенерацію фільтруючого матеріалу. Комфортна система управління і малогабаритні розміри створюють зручність у застосуванні такого фільтра.

1. Режим регенерації. 6. Кнопка "Налаштування".
2. Час. 7. Кнопка "Вправо".
3. Індикатор потоку. 8. Кнопка "Вниз".
4. День тижня. 9. Кнопка "Вгору".
5. Очищення води до промивання/Днів до промивки.
Слід зазначити, що для фільтрації води застосовується оригінальний наповнювач Multisorb, який об'єднує заслуги в сфері водоочистки. Цей матеріал дієво позбавляє від солей жорсткості, органіки, важких металів та інших забруднювачів, при цьому дає змогу заощадити на вживанні води і на витраті солі, що використовується для регенерації Multisorb. Термін роботи фільтруючого матеріалу становить як мінімум 5 років.
Особливочті даної моделі:
- простота в управлінні;
- безшумна робота;
- компактна конструкція;
- автоматичний керуючий клапан;
- використовується технологія Organic® MULTISORB;
- продуктивність 1,1 - 1,4 м ³ / год.
Купити фільтр комплексного очищення Organic K-1035 Easy можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу).
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання і матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| Температура води | 4–30°С |
| Робочий тиск, бар | 2 - 6 |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи, м³/год | 1,1 - 1,4 |
| Витрати солі на регенерацію, г/л фільтруючого матеріалу | до 160 |
| Об'єм фільтруючого матеріалу, л | 25 |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 7років |
| Фільтруючий матеріал | Multisorb |
| Потужність електромережі | 230 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 26 400 ₴










