Фільтр комплексного очищення води Organic K-10 Eco
Опис
Фільтр комплексного очищення Organic K-10 Eco - відмінний вибір для бажаючих пити чисту пом'якшену воду без негативних домішок. Organic K-10 Eco високоякісна модель, дієво очищаюча воду. Organic K-10 Eco забезпечить якісною водою як мешканців квартир, так і приватних будинків. При цьому, його система очищення дозволить надовго продовжити службу побутової техніки (пральної і посудомийної машин, чайника і т. п.)
Слід зазначити, що для фільтрації води застосовується оригінальний фільтруючий матеріал Multisorb, який об'єднує заслуги у сфері водоочистки. Цей матеріал дієво позбавляє від солей твердості, органіки, важких металів та інших забруднювачів, при цьому робить можливим заощадити на вживанні води і на витраті солі, що використовується для регенерації Multisorb. Термін роботи завантажувального матеріалу становить як мінімум 5 років.
Важливо, що продуктивність фільтра комплексного очищення Organic K-10 Есо — 1,9 кубічних метрів води на годину. Такі кінцеві обсяги води дозволяють використовувати фільтр як вдома, так і в ресторанах, кафе, кав'ярнях.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву і області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування в подарунок(робота та матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу)
- Здаємо воду на аналіз
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| температура води | 4-30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 1,9 м3/годину |
| Габарити фільтра (без бака) | 258 x 1570 х 258 мм |
| Витрата води на одну регенерацію: | 0,4 м3 |
| Тривалість регенерації | 80-120 хв |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 7 років |
| Фільтруюча завантаження: | Multisorb |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 39 600 ₴


