
Фільтр-знезалізнювач води Organic FB-13-TC.
Іржа на сантехніці досить поширене явище в приватних будинках. Вода зі свердловини часто несе в собі підвищену концентрацію заліза і марганцю. Система знезалізнення води Organic FB-13-ТС дозволить очистити воду в будинку з одним санвузлом.
Функція
Фільтр каталізатор реакції окислювання сполук заліза і марганцю розчиненим у воді киснем.
Продуктивність моделі невелика 0,8 м3/год, розрахована на 1 санвузол, будинок у якому проживає 2 людини. Максимальний вміст у вихідній воді: залізо загальне (Fe) – до 3 мг/л.
Опис
Система являє собою корпус фільтра колонного типу з скловолокна, зверху якого закріплений керуючий кран Clock Corporation (США) відновлення відбувається автоматично по днях, часу або в ручному режимі. Усередині корпусу каталітичний фільтруючий матеріал Birm Clock Corporation (США). Під час очищення води від заліза утворюються нерозчинні сполуки заліза і марганцю які осідають і фільтруються у шарі завантаження. Потім осад видаляється зворотним промиванням. Хімічних реагентів для відновлення каталітичної здатності матеріалу не потрібно. Наявність розчиненого кисню у достатній кількості необхідно. Застосовується для знезалізнення та деманганации води. Основа матеріалу один з модифікованих видів алюмосилікатів (цеолітів).
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву і області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування в подарунок(робота та матеріали перші 6 місяців).
- Гарантія 1 рік на обладнання.
- Здаємо воду на аналіз
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
Умови застосування Organic FB-13-TC :
рН вихідної води – 6,8–9,0, у тому числі: 8,0–9,0 – при видаленні марганцю; 6,8–8,5 – при видаленні заліза; 8,0–8,5 – при спільному видалення заліза і марганцю; окислюваність перманганатна ≤ 4-5 мгО/л; концентрація розчиненого кисню – на 15% більше суми концентрацій заліза (Fe); концентрація вільного хлору – до 0,5 мг/л; сірководень і нафтопродукти повинні бути відсутніми; максимальний вміст у вихідній воді: залізо загальне (Fe) – до 3 мг/л. Якщо в аналізі води ви бачите, що у вас вони завищені, тисніть сюди.
| температура води | 5-40°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 1 м3/годину |
| Габарити фільтра ВхШ | 340х1590 мм |
| Об'єм фільтруючого матеріалу Birm | 56,6 л |
| Термін служби фільтруючого матеріалу | до 2 років |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 56 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
| Продуктивність | 0.8 м3/год |
- Ціна: 22 000 ₴


