Фільтр осмос Organic Master Osmo 5

Фільтр осмос Organic Master Osmo 5
Фільтр-осмос Organic Master Osmo 5 відмінний варіант для очищення води в домашніх умовах. Очищає воду на 99,8% від всіх суспензій, домішок, а також вірусів і бактерій. В комплект входить постфільтр, який поліпшує смак води.
Основні переваги зворотньоосмотичного фільтра Organic Master Osmo 5
Основні переваги Organic Master Osmo 5 над іншими моделями зворотньоосмотичних фільтрів:
- наявність в комплекті постфільтра,
- кран "Крапля",
- накопичувальний бак 8 літрів,
- мембрана Organic виробництва General Electric, США,
- 189 л/добу,
- 1 рік гарантії.
Принцип роботи зворотньоосмотичного фільтра Organic Master Osmo 5
Очищення води за допомогою зворотньоосмотичного фільтра Organic Master Osmo 5 проходить 5 стадій. Так, на першій стадії вода, проходячи через картридж 5 мікрон, затримує основні великі суспензії. На другій стадії картридж з активованим вугіллям видаляє хлор і органічні сполуки. На третій – 1-мікронний картридж прибирає з води залишкові суспензії і вугільний пил, які могли потрапити у воду після вугільного картриджа. Четверта стадія найвідповідальніша – на ній вода, пройшовши через зворотньоосмотичну мембрану, розділяється на два потоки:
1) чисту воду (перміат) без вірусів, бактерій і нітратів, яка надходить у накопичувальний бак, а потім на п'яту стадію;
2) неочищену воду, яка зливається в каналізацію.
На п'ятій стадії вода з накопичувального бака надходить на вугільний постфільтр, який доочищує воду від неприємних запахів і надає воді приємний смак.
| Габаритні розміри, Ш х Г х В, мм: | 410 x 160 x 390 |
| Вага системи без води, кг: |
4,5 |
| Біоактиватор | немає |
| Мінералізатор | немає |
| Продуктивність, л/добу | 189 |
| Робочий тиск, бар | 3-6 |
| Температура води, що очищається, °З | +4...+45 |
| Ультрафіолетова лампа | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Використання | Для питної води |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Швидкість фільтрації | 8 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 410 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 8 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1600 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 8 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Специфіка | з накопичувальним баком |
| Тип колби | універсальний |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 7 062 ₴


