Фільтр осмос Organic Smart Osmo 6

Фільтр осмос Organic Smart Osmo 6
Фільтр-осмос Organic Smart Osmo 6 відмінний варіант для очищення води в домашніх умовах. Очищає воду на 99,8% від всіх суспензій, домішок, а також вірусів і бактерій. В комплект входить мінералізатор, який насичує воду мінералами.
Основні переваги зворотньоосмотичного фільтра Organic Smart Osmo 6
Основні переваги Organic Smart Osmo 6 над іншими моделями зворотньоосмотичних фільтрів:
- наявність в комплекті мінералізатора,
- кран "Модерн" з двома вентилями,
- накопичувальний бак 12 літрів,
- мембрана Organic виробництва General Electric, США,
- 283 л/добу,
- 5 років гарантії.
Принцип роботи зворотньоосмотичного фільтра Organic Smart Osmo 6
Очищення води за допомогою фільтра зворотного осмосу Organic Smart Osmo 6 проходить 6 стадій. Так, на першій стадії вода, проходячи через картридж 5 мікрон, затримує основні великі суспензії. На другій стадії картридж з активованим вугіллям видаляє хлор і органічні сполуки. На третій - 1-мікронних картридж прибирає з води залишкові суспензії і вугільний пил, які могли потрапити в воду після вугільного картриджа. Четверта стадія найвідповідальніша - на ній вода, пройшовши через зворотньоосмотичну мембрану, ділиться на два потоки:
1) чисту воду (перміат) без вірусів, бактерій і нітратів, яка надходить в накопичувальний бак, а потім на п'яту стадію;
2) неочищену воду, яка зливається в каналізацію.
На п'ятій стадії вода з накопичувального бака надходить на вугільний постфільтр, який доочищує воду від неприємних запахів і надає воді приємний смак. На шостій стадії вода, пройшовши через мінералізатор, насичується корисними мінералами. Фільтр має кран "Крапля" з двома вентилями: перший для зворотноосмотичної води, яку використовують з метою приготування їжі, другий для мінералізірованої - призначеної для пиття.
| Габаритні розміри, Ш х Г х В, мм: | 410 x 180 x 430 |
| Вага системи без води, кг: |
4,5 |
| Біоактиватор | немає |
| Мінералізатор | так |
| Продуктивність, л/добу | 283 |
| Робочий тиск, бар | 3-6 |
| Температура води, що очищається, °З | +4...+45 |
| Ультрафіолетова лампа | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Використання | Для питної води |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Швидкість фільтрації | 12 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 410 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 2000 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 12 літрів |
| Продуктивність | 285 літрів/добу |
| Специфіка | мінералізатор, з накопичувальним баком |
| Тип колби | універсальний |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 13 319 ₴


