Кліпса-клямер Bruggan з неіржавкої сталі (Бельгія)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кліпса-клямер Bruggan з неіржавкої сталі (Бельгія)
Кліпса Bruggan — це міцне приховане кріплення з неіржавкої сталі бельгійського виробництва. Обладнана трьома потужними фіксувальними вусами та посадкою під потайний таєм. Забезпечує монтаж із вентиляційним проміжком 3-4 мм, стійка до корозії, легко монтується й демонтується. Ідеальна для терасної дошки з ДПК і дерева.
Особливості цієї моделі:
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Товщина металу | ≈ 1,5 мм |
| Висота вусика | 5-9 мм |
| Технологічний проміжок | 3–4 мм |
| Монтаж | Прихований, на саморізи |
| Отвори під саморізи | 3 шт. з посадкою під потайний |
| Стійкість до корозії | Да |
| Вага | ~10 г |
| Простота монтажа/демонтажа | Да |

Купити клямер Bruggan можна в нас — в компанії «Максимал», яка розташована в Соломenському районі Києва. Ми виконаємо його встановлення та проявимо повний спектр сервісних послуг.
На нашому сайті ви також можете замовити оздоблення басейну квадратною дошкою.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАКАЗУ ІМЕННО У НАС:
- Безплатна доставка товару за Києвом + 30 км (по узгодження).
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуєте укладання дошки).
У чому полягає наша робота:
- Підбираємо терасну дошку.
- Шукаємо деталі укладання.
- Доставка дошки.
- Проведення монтажу.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Товщина металу | ≈ 1,5 мм |
| Висота вусика | 5-9 мм |
| Розмір, мм | 50х20х50 |
| Вага, гм | 10 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
| Максимальне навантаження | 2000 кг/кв. м |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | терасна дошка |
- Ціна: 12 ₴


