Потрійний фільтр ORGANIC MASTER TRIO
Проточний фільтр ORGANIC MASTER TRIO з трьома стадіями очищення води. Застосовується для доочистки холодної водопровідної води. Очищену воду за допомогою потрійного фільтра Ecosoft Sandard використовують в якості питної води, для готування їжі, для поливу квітів і для пароутворення в побутовій техніці.
Особливості даної моделі:
- доступна ціна, бюджетне обслуговування;
- корпус виготовлений з чистого європейського пластика;
- хромований кран "Крапля";
- ресурс фільтра 1500 л.
Фільтр складається з комплекту картриджів.
Перший - виготовлений з пористого поліпропілену (пори діаметром 5 мкм), завдання якого видаляти іржу, пісок, окалину та ін.
Другий виконаний з матеріалу іонообміноі смоли. Знижує вміст солей кальцію та магнію (жорсткість води) та захищає побутові прилади від накипу.
Третій складається з кокосового активованого вугілля, функція якого - фінішна очистка води від самих дрібних забруднювачів. Надає воді приємний смак і запах.

Купити потрійний фільтр ORGANIC MASTER TRIO у Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміщення | під мийкою |
| Робочий тиск, атм | від 2 до 6 |
| Підключення | 1/2" |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 1500 |
| Тип фільтрації | проточний фільтр |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 420х370х150 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фільтруючого модуля | Інший |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Ресурс фільтруючого модуля | 1500 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Підвищувальний насос (помпа) | Ні |
| Стан | Новий |
| Призначення комплектуючого | Проточний, триступеневий фільтр |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зм'якшування води | Так |
| Збагачення киснем | Так |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 1500 літрів/добу |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору, Очищення від важких металів, Очищення від органічних сполук, Очищення від нафтопродуктів, Усунення неприємного присмаку і запаху, Зм'якшення |
| Тип комплектующего | Проточний фільтр |
| Розміщення | Під мийкою |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 2 370 ₴






