Компактний пом'якшувач води BWT Perla Silk XL
Шовковисто м'яка вода
Компактні розміри
Можливість регулювати жорсткість очищенної води
Подовжує термін служби вашої техніки
Автоматизована система
Мінімальні витрати води та солі при великому обсязі пом'якшенної води

Пом'якшувач води BWT Perla Silk XL кабінетного типу видаляє надлишки солей жорсткості у воді з водопроводу або свердловини. В основі пом'якшення лежить іонообмінний процес - іони натрію замінюють солі жорсткості, які є причиною вапняного нальоту на техніці та різноманітних поверхнях. Як фільтруючий матеріал використовується іонообмінна смола, яка при проходженні крізь неї води, вбирає домішки жорсткості. В результаті вода стає шовковисто м'якою та приємною для використання. Для того, щоб досягти бажаної жорсткості, пом'якшену воду можна змішати з жорсткою.

Пом'якшувач води BWT Perla Silk оснащений автоматичною системою керування та датчиком, який нагадує про низький вміст солі. Регенерація проводиться автоматично, коли ресурс смоли буде вичерпано. Все ваше обслуговування зводиться до одного – вчасно додавати сіль у фільтр.
Особливості данної моделі:
- компактний стильний корпус;
- вбудований дисплей;
- міцний та надійний корпус, що захищає воду від потрапляння пилу;
- автоматична робота та регенерація;
- просте налаштування фільтра: вибір мови, встановлення часу, жорсткості води та бажаний час регенерації;
- для сім'ї до 10 осіб;
- європейська якість.
Комплектація фільтру:
-
клапан управління в збиранні з блоком живлення
-
корпус кабінету з корпусом фільтра, центральною трубою та нижнім дистриб'ютором
-
фільтруючий матеріал
-
паспорт обладнання
-
комплект підключень
-
комплект тесту визначення жорсткості води.
Купити компактний пом'якшувач води BWT Perla Silk XL можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його встановлення та надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Номінальний потік |
1,68 м3/год 28 л/хв |
| Витрати солі на 100% регенерації | 3,0 кг |
|
Номінальна ємність відповідно з EN 14743, м3 × °dH (екв) |
75 (26,8) |
| Ємність сольового баку | 24 кг |
| Фільтруючий матеріал | Іонообмінна смола |
| Висота з'єднаннь (А) / висота переливу (S), мм |
622/527 |
| Габарити (ШхГхВ), мм | 276 х 470 х 803 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Великобританія |
| Використання | Для холодної води |
| Об'єм завантаження | 24 л |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Продуктивність | 1.68 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип пом'якшувача води | Кабінетний |
| Тип фільтруючого матеріалу | Іонообмінна смола |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 803 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата води на регенерацію (обсяг стоків) | 1.25 куб. м |
| Витрата солі на регенерацію | 2.5 кг |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Призначення фільтра | побутові |
| Число ступенів очищення | 1 |
- Ціна: 55 396 ₴






