Компактний фільтр знезалізнення та пом'якшення води BWT Perla Silk Ecomix

Компактний фільтр знезалізнення та пом'якшення води BWT Perla Silk Ecomix
Комплексне очищення води
Подовжує термін служби вашої техніки
Компактні розміри
Автоматизована система
Мінімум зусилль на обслуговування
Мінімальні витрати на електроенергію

Фільтр BWT Perla Silk Ecomix розрахований на очищення води для побутових потреб у квартирі з 1 санвузлом та кухнею для 3-5 осіб. Система очищає воду відразу від 5 основних забруднень та домішок:
- пом'якшення води;
- видалення заліза;
- видалення органічних сполук;
- видалення амонію;
- видалення марганцю.
Завдяки своїй конструкції з блоку із вмонтованим у нього керуючим клапаном, фільтр має компактні розміри. Автоматична робота системи комплексного очищення зводиться лише до того, щоб вчасно засипати таблетовану сіль.

У фільтрі BWT Perla Silk Ecomix використовується багатокомпонентна засипка Ecomix від компанії Ecosoft. Пропускаючи крізь себе воду, матеріал, що фільтрує, накопичує забруднення, які потім видаляються в процесі регенерації.
Автоматизована система самостійно контролює усі процеси своєї роботи. Фільтруючий матеріал пропускає через себе очищену від механічних домішок воду. Після чого вже очищена вода надходить до споживача через центральний водогін.
Купити компактний фільтр знезалізнення та пом'якшення води BWT Perla Silk Ecomix можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його встановлення та надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Продуктивність, м3/год | 0,8 |
| Об'єм фільтруючого матеріалу, л | 16 |
| Ресурс, м3 (при жорсткості 5 мг-екв/л) | 1,92 |
| Витрати солі на регенерацію, кг | 1,5 - 1,6 |
| Витрати води на регенерацію (обсяг стоків), м3 | 0,2 - 0,3 |
| Перепад тиску у робочому режимі, бар |
0,5 |
| Робочий тиск, бар | 1 - 6 |
| Фільтруючий матеріал: | Ecomix |
| Потужність електромережі | 230 В / 50 Гц |
| Споживана потужність, Вт | 30 |
| З'єднання | 3/4" |
| Габарити (ШхГхВ), мм | 276 x 470 x 803 |
| Вага, кг | 50 |
Вимоги до води
| Параметр | Значення |
| Жорсткість, мг-екв/л | 7,0 |
| Вміст заліза, мг/л | 3,0 |
| Вміст марганцю, мг/л | 1,0 |
| Перманганатна окислюваність, мгО2/л | 7,0 |
| Амоній, мг/л | 1,0 |
|
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм |
100 |
| Температура вихідної води, °С | +4...+30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Великобританія |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 61 204 ₴



