Гідромасажний басейн IQUE Dreamline-II 2200-II-DD-BPM (WiFi+MICROSILK) (220х220х96 см)

Гідромасажний басейн IQUE Dreamline-II 2200-II-DD-BPM (WiFi+MICROSILK) (220х220х96 см)
СПА-басейн Dreamline-II 2200-II-DD-BPM - преміальна серія від шведського виробника IQUE. Конструкція має практичний, функціональний та естетичний дизайн. Нахил сидінь, виступи та вигини чаші, положення форсунок виконані з урахуванням стандартів у галузі масажної терапії. Чаша виготовлена з високоякісного акрилу та поліестеру, армованого скловолокном. Система Triple Thermal Shield забезпечує максимальну теплоізоляцію. Гідромасажний басейн оснащений форсунками Power Flex з нержавіючої сталі. Надійну роботу всіх систем джакузі (насос, компресор, нагрівач, озонатор та ін.) забезпечує електронна система Balboa Systems (США). Вбудований Wi-Fi модуль забезпечує керування басейном через телефон або планшет.
Особливості даної моделі:
- кількість місць: 3 сидячих, два у позиції напівлежачи;
- кількість гідрофорсунок 74 шт.;
- кількість аерофорсунок 10 шт.;
- об'єм басейну 1500 л.

Купити гідромасажний басейн Dreamline-II 2200-II-DD-BPM (WiFi+MICROSILK) (220х220х96 см) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з басейном.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
- Підбираємо басейн.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип басейну | СПА |
| Форма | квадрат |
| Об'єм басейну, л | 1500 л (90%) |
| Колір | сірий |
| Енергоспоживання, к Вт | 6.5 |
| Розміри (ДхШхВ), см | 220х220х96 |
| Вага, кг | 360 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IQue |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип SPA-басейну | Вуличний |
| Форма | Квадратна |
| Область застосування | Тіло |
| Вид форсунки | Комбінована |
| Споживана потужність | 6.5 кВт |
| Кількість осіб | 5 чол. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | Сірий |
| Обсяг | 1500 л |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип гідромасажної помпи | Двошвидкісна |
| Кількість гідромасажних помп | 2 шт. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Довжина з корпусом | 220 см |
| Ширина з корпусом | 220 см |
| Висота з корпусом | 96 см |
| Особливості | Водоспад |
| Вага | 360.0 |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 74 шт. |
| Кількість форсунок для аеромасажу | 10 шт. |
- Ціна: 744 932 ₴







