Насос AquaViva LX WTB550Т (380В, 90 м3/год, 7.5 HP)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос AquaViva LX WTB550Т (380В, 90 м3/год, 7.5 HP)
Насос AquaViva LX WTB550Т (380В, 90 м3/год, 7.5 HP) – електричний пристрій від китайського виробника AquaViva, основне призначення якого - циркуляція і фільтрація води в басейнах. Може застосовуватися для протитечії та атракціонів в плавальних резервуарах.
Особливості даної моделі:
- пристрій виготовлено з матеріалу, який характеризується термостійкістю, довговічністю і стійкістю до корозії,
- вал виконаний з нержавіючої сталі,
- муфти в комплекті,
- продуктивність до 90 м3/год.

Купити насос AquaViva LX WTB550Т (380В, 90 м3/год, 7.5 HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | басейни |
| Використання | для фільтрації і циркуляції води |
| Наявність префільтра | немає |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 90 при 10 м |
| З'єднання, мм | 75 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Матеріал валу | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Сила току, А | 7 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Розмір, мм | 469х281х335 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 281 |
| Довжина, мм | 469 |
| Висота, мм | 335 |
| Основні атрибути | |
| Призначення насоса | Протитечії, Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 90 за 10 м |
| Потужність, кВт | 7.5 |
| З'єднання, мм | 75 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал мотора | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Сила струму | 7 А |
- Ціна: 30 358 ₴



