Насос AquaViva LX WP500-I (220В, 70 м3/год, 5 л. с.)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос AquaViva LX WP500-I (220В, 70 м3/год, 5 л. с.)
Насос AquaViva LX WP500-I (220В, 70 м3/год, 5 л. с.) – електричний пристрій від китайського виробника AquaViva, основне призначення якого - циркуляція і напірна подача води. Призначений для протитечії та атракціонів в плавальних резервуарах.
Особливості даної моделі:
- пристрій виготовлено з термопластику, який характеризується довговічністю і стійкістю до корозії,
- вал зроблений з нержавіючої сталі,
- зручний монтаж за рахунок змінного положення вихідного патрубка,
- продуктивність до 70 м3/год.


Купити насос AquaViva LX WP500-I (220В, 70 м3/год, 5 л. с.) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | Атракціони, протитечії |
| Використання | для створення напору і циркуляції води |
| Наявність префільтра | немає |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 1 (220В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 70 за 10 м |
| З'єднання, мм | 75 |
| Потужність, кВт | 3,7 |
| Вхідна потужність, кВт | 3 |
| Вихідна потужність, л. с. | 1,5 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Матеріал валу | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Сила струму, А | 15 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Розмір, мм | 458х209х261 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 209 |
| Довжина, мм | 458 |
| Висота, мм | 261 |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Атракціони, Протитечії |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 70 за 10 м |
| Потужність, кВт | 3.7 |
| З'єднання, мм | 75 |
| Вхідна потужність, кВт | 3.7 |
| Вихідна потужність, л. с. | 1.5 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал мотора | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Сила струму | 15 А |
- Ціна: 27 047 ₴



