Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Впевненість в якості води
Установка під ключ
Обслуговування після запуску
Безкоштовна доставка
Знайшов кращу ціну - повідомь нас, домовимося
Закажи сьогодні - отримай TDS в подарунок (акція триває до 28 лютого)

Особливості даної моделі:
алюмінієвий корпус стійк5ий до корозії, що забезпечує надійність і довговічність фільтра;
безшумна робота і компактні розміри, тому фільтр не займає багато місця;
встановлений автоматичний захист від витоку води, датчик промивання мембрани і регулювання вмісту мінералів у воді;
продуктивність становить 1,5 літра очищеної води за хвилину, що дозволяє не зберігати воду в накопичувальній ємності;
одинарний кран MINI MODERN з однією ручкою і компактними розмірами (більше про те, як вибрати кран для осмосу - читайте в нашій статті);
мембрана з тонкого композиту, який відрізняється міцністю і надійністю;
гарантія від виробника 1 рік.
Фільтр BWT THERO 90 - революційний прорив у технології очищення води вдома. Технологія зворотного осмосу робить воду чистою, безпечною, смачною і корисною. Під тиском вода проходить через мембрану, позбавляючись на 99,8% від дрібних нерозчинних частинок, розчинених солей, органічних речовин, вірусів і бактерій. В результаті ви отримуєте чисту і прозору воду, яку можна пити без кип'ятіння. Система автоматично проводить промивку мембранного елемента через кожні 3 години простою протягом 30 секунд.

Відгуки наших покупців
Купити фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90 можна у нас - в інтернет-компанії "Максимал". Ми знаходимося в Солом'янському районі м. Київ. Наші спеціалісти виконають монтаж та нададуть повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за погодженням)
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Монтажні роботи за необхідністю.
- Своєчасне нагадування про важливість заміни комплектуючих елементів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Біоактиватор | ні |
| Мінералізатор | ні |
| Ультрафіолетова лампа | ні |
| Продуктивність, л/год | 90 |
| Ступінь знесолення,% | > 96 |
| Тиск на вході, бар | 2 - 4 |
| Конверсія, % | 50 |
| Клас захисту, IP |
54 |
| Габарити, ШхГхВ, мм | 243х120х451 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Австрія |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для питної води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Накопичувальна ємність | Ні |
| Кран | Так |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 4 атм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 451 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Накопичувальний бак | Немає |
| Тип колби | легкознімний |
| Тип корпусу | Закритий |
| Продуктивність | 2160 літрів/добу |
| Призначення фільтра | побутові |
| Специфіка | з помпою, швидка заміна картриджів |
| Тип фільтра | фільтр зворотного осмосу |
| Стиль крана | mini modern - одинарний |
| Розміщення | Під мийкою |
- Ціна: 50 820 ₴





