Система очищення води GRANDO5

Система очищення води GRANDO5
Система GRANDO5 - багатоступенева очистка води, яка працює за принципом зворотного осмосу. Пристрій здатний забезпечити кришталево чистою водою сім'ю з 6 осіб з тваринами. Очищена вода також підходить для обслуговування акваріумів і поливання рослин.
Перш ніж пройти крізь мембрану, вихідна вода проходить початкові стадії, на яких вона позбавляється від іржі, часток мулу і глини, піску, хлору та інших органічних і неорганічних сполук. Проходячи крізь мембрану, вода очищається на 99,9%, позбавляючись від патогенних речовин, важких металів, вірусів і бактерій. На п'ятій стадії (останній) вода очищається від широкого спектра розчинених органічних і неорганічних домішок, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усувається неприємний запах води, поліпшуються смакові якості.
Особливості даної моделі:
- доступна ціна та висока якість;
- використовується мембрана виробництва Південної Кореї (CSM);
- відсутність протікань навіть при високому тиску, завдяки ущільнювальним кільцям на колбах;
- міцний металевий кронштейн;
- подвійне ущільнення корпусів.

Купити систему очищення води GRANDO5 в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Монтажні роботи за необхідністю.
- Своєчасне нагадування про важливість заміни комплектуючих елементів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Продуктивність, л/добу | 189 |
| Робоча температура, °С | 4-30 |
| Робочий тиск, бар | 2.5 - 5 |
| Габарити (ШхВхГ), мм | 480х200х400 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raifil |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Використання | Для питної води |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Ширина | 480 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2.5 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 12 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Специфіка | з накопичувальним баком |
| Тип колби | універсальний |
| Тип корпусу | Відкритий |
| Тип фільтра | фільтр зворотного осмосу |
- Ціна: 8 970 ₴


