Система зворотного осмосу GRANDO 5+ з насосом на станині з манометром 75G

Система зворотного осмосу GRANDO 5+ з насосом на станині з манометром 75G
Система зворотного осмосу GRANDO5+ - багатоступенева очистка води, оснащена помпою для підвищення тиску (насос вмикається при зниженні тиску в трубопроводі нижче 3 атм), манометром для контролю рівня забруднень картриджів і металевою станиною. Пристрій здатний забезпечити кришталево чистою водою сім'ю (колектив) з 6 чоловік з тваринами. Очищена вода також підходить для обслуговування акваріумів і поливання рослин.
Перш ніж пройти крізь мембрану, вихідна вода проходить початкові стадії, на яких вона позбавляється від іржі, часток мулу і глини, піску, хлору та інших органічних і неорганічних сполук. Проходячи крізь мембрану, вода очищається на 99,9%, позбавляючись від патогенних речовин, важких металів, вірусів і бактерій. На п'ятій останній стадії вода очищається від широкого спектра розчинених органічних і неорганічних домішок, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усувається неприємний запах, поліпшуються смакові якості.
Особливості даної моделі:
- потужний насос забезпечує роботу системи навіть при низькому тиску води в трубопроводі;
- використовується мембрана виробництва Південної Кореї (CSM);
- при виникненні протікання води, система перекриває подачу води в фільтр;
- індикатор заміни картриджів;
- металева компактна станина.

Купити систему зворотного осмосу GRANDO 5+ з насосом на станині з манометром 75G в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Монтажні роботи по необхідності.
- Своєчасне нагадування про важливість заміни комплектуючих елементів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Продуктивність, л/добу | 189 |
| Робоча температура, °С | 4 - 45 |
| Робочий тиск, атм | 1.5 - 6 |
| Габарити (ШхВхГ), мм | 380х450х210 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raifil |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Використання | Для питної води |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1.5 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Да |
| Обсяг накопичувального бака | 12 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Специфіка | з помпою, з накопичувальним баком |
| Тип колби | універсальний |
| Тип корпусу | Відкритий |
| Тип фільтра | фільтр зворотного осмосу |
- Ціна: 13 907 ₴


