Система зворотного осмосу Raifil 300Gal з насосом

Система зворотного осмосу Raifil 300Gal з насосом
Система зворотного осмосу Raifil має п'ять ступенів очищення і застосовується для обслуговування в закладах громадського харчування. Також можна встановлювати в квартирах і приватних будинках, де немає можливості встановлення накопичувального бака. Зворотньоосмотична система оснащена трьома префільтрами 10" Slim - 10х2,5, які подовжують роботу мембрани. Постфільтр підвищує органолептичні показники води.
На першій стадії очищення води видаляються механічні забруднення розміром 5 мкм.Другий етап очищення - це видалення хлору і різних органічних сполук. Третій картридж з пресованого активованого вугілля затримує більшість органічних забруднень. Проходячи через мембрану, вода очищається до 99,9%, а інші домішки зливаються в дренаж. На останній п'ятій стадії вода проходить доочистку, постфільтр видаляє всі неприємні запахи і присмаки.
Особливості даної моделі:
- доступна ціна та висока якість;
- мембрана 300 GPD продуктивністю до 1140 л/добу;
- накопичувальний бак відсутній;
- соленоїдний клапан;
- у комплекті йде насос підвищеної продуктивності 24V.

Купити систему зворотного осмосу Raifil 300Gal з насосом в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Монтажні роботи по необхідності.
- Своєчасне нагадування про важливість заміни комплектуючих елементів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Продуктивність, л/добу | 1140 |
| Робоча температура, °З | 4-40 |
| Розміри трубок | 1/4", 3/8" |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 420х390х220 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raifil |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Використання | Для питної води |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Ширина | 390 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Немає |
| Насос підвищення тиску | Да |
| Продуктивність | 1140 літрів/добу |
| Тип колби | легкознімний |
| Тип корпусу | Відкритий |
| Тип фільтра | фільтр зворотного осмосу |
- Ціна: 18 903 ₴


