Діатомовий фільтр Pentair Sta-Rite S7MD72 41 м3/год

Діатомовий фільтр Pentair Sta-Rite S7MD72 41 м3/год
Діатомовий фільтр серії Sta-Rite S7MD72 від Pentair Water (США) застосовується для тонкої механічної фільтрації води в приватних басейнах об'ємом до 165 м3. Діатомова земля, яка використовується в якості фільтруючого матеріалу, забезпечує тонку очистку води до кришталево чистої. Фільтр являє собою ємність з фільтруючим модулем, який складається з безлічі полімерних ребер з синтетичними полотнами. Виробництво США.
Особливості даної моделі:
- корпус виконаний з нержавіючої сталі AISI-304L, стійкої до корозії та впливу хімії;
- фільтруючий матеріал видаляє навіть самі дрібні частинки сміття і домішок;
- зменшення витрат хімії на 80%;
- продуктивність - 41 м3/год.

Більш детально про діатомові фільтри читайте в нашій статті "Діатомові фільтри Sta-Rite - переваги і недоліки"
Купити діатомовий фільтр Pentair Sta-Rite S7MD72 41 м3/год можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку.
- Сервісне обслуговування басейна у подарунок (якщо виконуємо монтаж).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип фільтра | діатомовий |
| Корпус фільтра | AISI-304L |
| Максимальний об'єм обслуговуваного басейну, л | 165 000 |
| Продуктивність, м³/год | 41 |
| Діаметр підключення | 2" |
| Діаметр фільтра, мм | 724 |
| Максимальний тиск, бар | 3.44 |
| Максимальна температура, ⁰С | 40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pentair Water |
| Країна виробник | США |
| Діаметр фільтра | 724 мм |
| Максимальний робочий тиск | 3.4 бар |
| З'єднання, мм | 2" |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | 40 |
| Продуктивність, м3/год | 41 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 41 м3/год |
| Тип | діатомовий |
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип підключення | бічне |
| Максимальна пропускна здатність,м3/год | 41 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 724 |
| Довжина, мм | 914 |
| Висота, мм | 1067 |
- Ціна: 117 450 ₴










