Електронагрівач NEW Pahlen (корпус з н/ж) 12 кВт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронагрівач NEW Pahlen (корпус з н/ж) 12 кВт
Електричний водонагрівач Pahlen (Швеція) призначений для нагріву прісної води в басейнах. Корпус виконаний з нержавіючої сталі AISI316L, нагрівальний елемент - зі сплаву Incoloy 825. Пристрій поставляється разом з реле протоки і термостатом. Установка горизонтальна, що усуває утворення повітряних пробок і запобігає пошкодженню ТЕНів.
Особливості даної моделі:
- виконаний з матеріалів, стійких до корозії;
- оснащений датчиком потоку і захистом від перегріву;
- проста і зручна установка;
- з'єднання 1.5";
- потужність 12 кВт.

Купити електронагрівач NEW Pahlen (корпус з н / ж) 12 кВт можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з електронагрівачем.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо електронагрівач.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Матеріал корпусу | AISI316L |
| Матеріал нагрівача | Incoloy 825 |
| Установка | горизонтальна |
| Потужність, кВт | 12 |
| Максимальний робочий тиск, Бар | 10 |
| Максимальна температура, ⁰С | 110 |
| З'єднання | 1.5" |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 539х97х207 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pahlen |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 97.4 |
| Довжина, мм | 539 |
| Висота, мм | 207 |
| Додаткові характеристики | |
| Вміст хлоридів (max), мг/л | 150 |
| Зміст хлору (max), мг/л | 3 |
| Допустимий рівень pH | 7.2-7.6 |
| Вміст кальцію (max), мг/л | 300 |
| Основні атрибути | |
| Максимальний робочий тиск, Бар | 10 |
| З'єднання | 1.5" |
| Потужність, кВт | 12 |
| Максимальна температура води, °C | 110 |
| Мінімальний протік води | 5.1 м3/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | Incoloy |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
- Ціна: 37 178 ₴





