Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронагрівач Vagner Pool EOV-15 - 15 кВт
Електронагрівач EOV-3 від чеського виробника Vagner Pool застосовується для швидкого підігріву води в басейні до 40°C. Корпус конструкції виконаний з нержавіючої сталі AISI316 з додаванням титану. Нагрівальний елемент - зі сплаву Incoloy 800. Пристрій оснащений термостатом і датчиком тиску.
Особливості даної моделі:
- перетворює електроенергію у теплову;
- 100% міцний і герметичний;
- контроль води відбувається за рахунок пневматичного вимикача;
- клейове з'єднання 50 мм, різьбове з'єднання - 1.5";
- потужність 15 кВт.

Купити електронагрівач Vagner Pool EOV-15 - 15 кВт можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з електронагрівачем.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо електронагрівач.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Матеріал корпусу | AISI316 |
| Матеріал нагрівача | Incoloy 800 |
| Напруга, В | 3 (380-400 В) |
| Потужність, кВт | 15 |
| Максимальний робочий тиск, Бар | 3 |
| Максимальна температура, ⁰С | 40 |
| З'єднання | 50мм/1.5" |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 120х700х195 |
| Вага, кг | 3.75 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vagner Pool |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | Incoloy |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Потужність, кВт | 15 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 700 |
| Довжина, мм | 120 |
| Висота, мм | 195 |
| Вага, кг | 3.75 |
| Основні атрибути | |
| З'єднання, мм | 50 |
| Максимальна температура води, °C | 40 |
| Максимальний робочий тиск, Бар | 3 |
| Додаткові характеристики | |
| Зміст хлору (max), мг/л | 1 |
| Допустимий рівень pH | 7.0-7.8 |
| Вміст хлоридів (max), мг/л | 150 |
- Ціна: 25 145 ₴





