Терасна дошка TARDEX PROFESSIONAL BRUSH графіт
Терасна дошка TardeX Professional Brush являє собою шовний деревно-полімерний композит, до складу якого входять деревина твердих порід (70%), сполучний полімер (25%) і аддитив - технологічні добавки (5%). TardeX Professional Brush має повнотілу структуру і розроблена спеціально для експлуатації в особливо складних умовах. Застосовується дана модель декінга для облицювання палуб, причалів, пірсів та басейнів. Одна сторона палубної дошки виконана під дерево, а інша має рифлену поверхню. Композитний настил універсальний і підходить для укладання на будь-який вид поверхні - бетон, дерев'яні та металеві балки, цементна стяжка.
Особливості даної моделі:
- витримує навантаження 2т/м2;
- не деформується під дією вологи і температурних перепадів;
- не ковзає при намоканні;
- не вимагає особливого догляду;
- простий монтаж і демонтаж.

Купити терасну дошку TARDEX PROFESSIONAL BRUSH графіт можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг.
На нашому сайті ви також маєте змогу замовити обробку басейна терасною дошкою.
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо укладку дошки).
- Підбираємо терасну дошку.
- Досліджуємо деталі укладання.
- Доставка дошки.
- Проведення монтажу.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Матеріал | ДПК |
| Колір | графіт |
| Тип з'єднання | шовний |
| Площа, м2 | 0.308 |
| Розмір, мм | 150х20х2200 |
| Вага, кг | 7.9 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Повнотіла |
| Довжина | 2200 мм |
| Максимальне навантаження | 2000 кг/кв. м |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Стан | Новий |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Водопоглинання | 1% |
| Відносне лінійне температурне розширення | 2% |
| Щільність | 1.3 |
| Термін служби | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | 3-15% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | терасна дошка |
- Ціна: 2 662 ₴/кв.м









