Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Копінговий камінь Pierra 33 Rustique bullée - плоский - 500×330×35 мм
Копінговий камінь серії Rustique bullée розроблений французькою компанією Pierra спеціально для обробки бортів плавальних басейнів. Камінь прямокутної плоскої форми, виконаний з натуральних матеріалів. Ширина основи - 313 мм.
Доступний в кольорі:
- Ton Pierre - натуральний;
- Quercy - темно-жовтий;
- Rose Provence - рожевий.
60 шт. в упаковці
Особливості даної моделі:
- не нагрівається на сонці і не вигорає;
- морозостійкий;
- не слизький.

Купити копінговий камінь Pierra 33 Rustique bullée - плоский 500 × 330 × 35 мм можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
На нашому сайті ви можете замовити обробку басейну копінговим каменем.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Клей в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом із бортовим каменем.
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо бортовий камінь.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка бортового каменю.
- Укладання каменю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierra |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | бортовий |
| Розмір | 500х330х35 |
- Ціна: 1 385 ₴






