Фільтр комплексного очищення води Organic K817 Cab Easy
Фільтр K-817 Cab Easy від українського виробника Organic - це система комплексної очистки води типу "кабінет", що не займає багато місця. Компактний фільтр очищає воду від домішок амонію, марганцю, заліза, органіки і значно пом'якшує воду.
Система автоматизована. Завдяки керуючому клапану Organic Easy, фільтр автономно тримає під контролем витрати води і регенерацію фільтруючого матеріалу. Комфортна система управління і компактні розміри створюють зручність в застосуванні такого фільтра.

1. Режим регенерації. 6. Кнопка "Налаштування".
2. Час. 7. Кнопка "Вправо".
3. Індикатор потоку. 8. Кнопка "Униз".
4. День тижня. 9. Кнопка "Уверх".
5. Очищення води до промивання/Днів до промивання.
Слід зазначити, що для фільтрації води застосовується оригінальна засипка Multisorb, яка об'єднує заслуги в сфері водоочищення. Organic® MULTISORB дієво позбавляє від солей жорсткості, органіки, важких металів та інших забруднювачів, при цьому робить можливим заощадити на вживанні води і на витраті солі, що використовується для регенерації Multisorb. Термін роботи завантаження становить як мінімум 5 років.
Особливості даної моделі:
- простота в керуванні;
- компактна модель типу "кабінет";
- безшумна робота;
- продуктивність 0.5 - 0.7 м³//год.
Купити фільтр комплексного очищення Organic K-817Cab Easy можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу).
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання і матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
Основні характеристики
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Підключення | 1" |
| Робочий тиск, бар | 2-6 |
| Продуктивність системи, м³/год | 0,5 - 0,7 |
| Витрати солі на регенерацію, г/л фільтруючого матеріалу | до 160 |
| Об'єм фільтруючого матеріалу, л | 8 |
| Строк служби фільтруючого матеріалу |
до 5 років |
| Фільтруючий матеріал: | Multisorb |
| Потужність електромережі | 230 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 23 760 ₴











