Фільтр комплексного очищення Organic K-10 Easy

Фільтр комплексного очищення Organic K-10 Easy
Фільтр К-16 Easy від українського виробника Organic являє собою систему комплексного очищення води, в складі якої є домішки амонію, марганцю, заліза, органіки. Фільтр значно пом'якшує воду.
Під час процесу очищення вода проходить через фільтруючий матеріал Multisorb. Цей унікальний багатошаровий матеріал є універсальним очищувачем, який включає в себе сучасні технології. Organic® MULTISORB допоможе позбутися від важких металів, органічних сполук і позбутися від жорсткості води.
Система оснащена керуючим клапаном Organic Easy для автоматизації процесів. За допомогою клапана можна управляти фільтрацією і регенерацією. Регенерація необхідна для ефективної і безперебійної роботи фільтра.

1. Режим регенерації.
2. Час.
3. Індикатор потоку.
4.День тижня.
5. Очищення води до промивання/ Днів до промивання.
6.Кнопка "Налаштування".
7.Кнопка "Вправо".
8. Кнопка "Вниз".
9. Кнопка "Угору".
В результаті ви отримуєте абсолютно чисту і м'яку воду без домішок, яка придатна для пиття. Вона безпечна для побутових предметів, не залишає слідів іржі, нальотів, накипу. Після прийняття водних процедур шкіра не сохне і не лущиться.
Особливості даної моделі:
- гарна якість за доступною ціною;
- безшумна робота;
- використовується технологія Organic® MULTISORB;
- автоматичний керуючий клапан;
- регенерація системи за допомогою таблетованій солі NaCl;
- продуктивність 2.7 - 4.0 м³ / год.
Купити фільтр комплексного очищення Organic K-16 Easy можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу).
- Здаємо воду на аналіз
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Підключення | 1" |
| Робочий тиск, бар | 2-6 |
| Продуктивність системи, м³/год | 2,7 - 4,0 |
| Об'єм фільтруючого матеріалу, л | 100 |
| Витрати солі на регенерацію, г/л фільтруючого матеріалу | до 160 |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 5 лет |
| Фільтруючий матеріал | Multisorb |
| Потужність електромережі | 230 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 63 008 ₴









