Фільтр комплексного очищення Organic K-10 Easy
Фільтр К-10 Easy від українського виробника Organic являє собою систему комплексного очищення води, в складі якої є домішки амонію, марганцю, заліза, органіки. Фільтр значно пом'якшує воду.
Під час процесу очищення вода проходить через фільтруючий матеріал Multisorb. Цей унікальний багатошаровий матеріал є універсальним очищувачем, який включає в себе сучасні технології. Organic® MULTISORB допоможе позбутися від важких металів, органічних сполук і позбутися від жорсткості води.
Система оснащена керуючим клапаном Organic Easy для автоматизації процесів. За допомогою клапана можна управляти фільтрацією і регенерацією. Регенерація необхідна для ефективної і безперебійної роботи фільтра.

1. Режим регенерації. 6. Кнопка "Налаштування".
2. Час. 7. Кнопка "Вправо".
3. Індикатор потоку. 8. Кнопка "Униз".
4. День тижня. 9. Кнопка "Уверх".
5. Очищення води до промивання/Днів після промивання.
В результаті ви отримуєте абсолютно чисту і м'яку воду без домішок, яка придатна для пиття. Вона безпечна для побутових предметів, не залишає слідів іржі, нальотів, накипу. Після прийняття водних процедур шкіра не сохне і не лущиться.
Особливості даної моделі:
- гарна якість за доступною ціною;
- безшумна робота;
- використовується технологія Organic® MULTISORB;
- автоматичний керуючий клапан;
- регенерація системи за допомогою таблетованій солі NaCl;
- продуктивність 1.4 - 1.9 м³ / год.
Купити фільтр комплексного очищення Organic K-10 Easy можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу).
- Здаємо воду на аналіз
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| температура води | 4-30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 1,9 м3/годину |
| Габарити фільтра (без бака) | 258 x 1570 х 258 мм |
| Витрата води на одну регенерацію: | 0,4 м3 |
| Тривалість регенерації | 80-120 хв |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 7 років |
| Фільтруючий матеріал: | Multisorb |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 31 240 ₴










