Збірний овальний басейн TOSKANA 3,20х5,25х1,5 м, плівка 0,6 мм
Збірний басейн овальної форми TOSKANA від німецького виробника Hobby Pool - це краща якість за доступною ціною. Підходить для установки з повним зануренням в грунт або частково на 2/3 і більше. Модель має морозостійкі властивості, що дає можливість залишати конструкцію на вулиці в зимовий період і не зливати воду. Плівка ПВХ (лайнер) блакитного кольору товщиною 0,6 мм має металеві стінки.
Особливості даної моделі:
- каркас металевий товщиною 0.9 мм оцинкований і пофарбований;
- швидкість установки;
- облицювальна плівка стійка до ультрафіолету;
- морозостійкість;
- об'єм 18367 л.
Розміри овальних басейнів з товщиною плівки 0.6 мм:
- 3.20 х 5.25 х 1.2 м;
- 3.20 х 6.00 х 1.2 м;
- 3.50 х 7.00 х 1.2 м;
- 4.16 х 8.00 х 1.2 м;
- 4.16 х 10.0 х 1.2 м;
- 5.00 9.00 х х 1.2 м;
- 5.00 х 11.00 х 1.2 м;
- 3.20 х 6.00 х 1.5 м;
- 3.50 х 7.00 х 1.5 м;
- 4.16 х 8.00 х 1.5 м;
- 4.16 х 10.00 х 1.5 м;
- 5.00 9.00 х х 1.5 м;
- 5.00 х 11.00 х 1.5 м

Варіанти установки овальних басейнів


З цим товаром замовляють павільйон для басейну Klasik A 3,6 (3,3)х6,4х1м, доступний в кольорах:
-
Silver elox;
-
Antracit.
Купити збірний овальний басейн TOSKANA 3,20х5,25х1,5 м, плівка 0,6 мм можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з басейном.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
- Підбираємо басейн.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Форма | овальна |
| Колір | блакитний |
| Об'єм, л | 18367 |
| Товщина плівки, мм | 0.6 |
| Розміри (ДхШхВ), см | 525х320х150 |
| Вага, кг | 170 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hobby-Pool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 525 см |
| Об`єм | 18367 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 320 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 170 |
| Об'єм (л) | 18367 |
- Ціна: 101 235 ₴





