Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Донний злив Astral під плівку, Mini
Донний злив Mini Astral (Іспанія) призначений для установки в басейни, облицьовані плівкою. Встановлювати донні заставні рекомендується на відстані не менше 2-х метрів. В комплект входять латунні фланці і гвинтові кріплення.
Особливості даної моделі:
- виготовлений з ABS-пластика, стійкого до корозії і хімічних впливів;
- під лайнер;
- відповідає стандарту UNE 13451-1;
- бічне з'єднання 2".

Купити донний злив Astral під плівку, Mini можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з заставної деталлю.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо закладні елементи.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміщення | донне |
| Тип стінок | лайнер |
| Матеріал | ABS-пластик |
| З'єднання бокове | 2" |
| З'єднання нижнє | 50 мм / 2" |
| Пропускна здатність, м3/год | 11 |
| Діаметр, мм | 175 |
| Висота, мм | 118 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astralpool |
| Країна виробник | Іспанія |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| З'єднання | 2" |
| Пропускна здатність, м3/год | 11 м3/год |
| Додаткові характеристики | |
| Розміщення | донне |
| Тип стінок | лайнер |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 118 |
| Діаметр, мм | 175 |
- Ціна: 2 157 ₴



