Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Закладна прожектора AquaViva LED001 ACS001 (нерж.)
Заставна прожектора ACS001 призначена для прожекторів AquaViva LED001. Виготовлена з антикорозійного високоміцного матеріалу з захистом від ультрафіолету.
Купити заставну прожектора AquaViva LED001 ACS001 (нерж.) Можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом із закладною.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо освітлювальне обладнання.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип освітлювання | для прожекторів AquaViva під лайнер |
| Тип установки | вбудований/настінний |
| Внутрішня різьба | 1 1/2" |
| Зовнішня різьба | 2" |
| Вага, кг | 0.1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лампи й аксесуари |
| Габарити | |
| Вага, кг | 0.1 |
| Основні атрибути | |
| Тип установки | Вбудовуваний/настінний |
- Ціна: 860 ₴


