Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий насос Fairland AI11
Тепловий інверторний насос Fairland AI11 11.3 кВт призначений для нагріву води в приватних басейнах об'ємом до 50 м3. Наявність системи Full-inverter дає можливість автоматично регулювати швидкість обертання вентилятора і компресора.
Особливості даної моделі:
- автоматичне плавне регулювання оборотів;
- цифрова панель, що дозволяє настроювати і контролювати роботу пристрою;
- наявність двох режимів роботи - тихий/розумний;
- низький рівень шуму, збільшення терміну служби і максимальна ефективність обумовлені наявністю безступінчатого інвертора;
- компресор Mitsubishi;
- автоматичний перезапуск у разі критичного відключення;
- максимальна теплова потужність 11.3 кВт;
- максимальна продуктивність (COP) - 15.

Схема підключення теплового насоса

Ви можете купити тепловий інверторний насос Fairland AI11 11.3 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагріву води |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | тільки обігрів |
| Цифрова панель | так |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 1.9-7.3 кВт Коефіцієнт продуктивності:4.5-7.7 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 2.8-11.3 кВт Коефіцієнт продуктивності: 6.5-15.1 |
| Номінальна сила струму, А | 0.95-7.4 |
| Споживана потужність, кВт | 0.22-1.6 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 50 |
| Рекомендований потік води,м3/год | 4-6 |
| Робоча температура | від -7 до 43°C |
| З'єднання,мм | 50 |
| Рівень шуму 1м, дБА | 39,5 — 48,2 |
| Рівень шуму 10м, дБА | 19,5 — 28,2 |
| Теплообмінник | титановий |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Габарити (довжина,ширина,висота), мм | 961х312х658 |
| Вага, кг | 50 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 50 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 50 |
| Специфіка | інвертор |
| Теплова потужність (кВт) | 11.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 312 |
| Довжина, мм | 961 |
| Ширина, мм | 658 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 15 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Рекомендований потік води, м3/год | 4-6 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 11.3 кВт |
| Управління з телефону | Без управління |
- Ціна: 85 164 ₴






