Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий насос Fairland THP45Ls 45 кВт
Тепловий насос Fairland THP45Ls 45 кВт - трифазний нагрівач, який призначений для нагріву води в громадських басейнах об'ємом до 250 м3. Це раціональний варіант, який дозволяє скоротити в 4-5 разів витрати на електроенергію, відрізняється низькою ціною (порівняно з європейськими виробниками) і високою ефективністю. У пристрої використовуються оригінальні японські комплектуючі.
Особливості даної моделі:
- застосовується технологія "срібного зварювання", завдяки чому конструкція стає більш міцною і надійною;
- встановлено японський компресор Toshiba;
- вбудований теплообмінник стійкий до корозії металу;
- низький рівень шуму;
- максимальна теплова потужність 45 кВт;
- продуктивність (COP) – 7


Ви можете купити тепловий насос Fairland THP45Ls 45 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | громадські басейни |
| Використання | для нагріву води |
| Інвертор | немає |
| Режим роботи | тільки обігрів |
| Управління через телефон | немає |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 29.4 кВт Коефіцієнт продуктивності:5.05 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 45 кВт Коефіцієнт продуктивності: 7.0 |
| Номінальна сила струму, А | 11.2 |
| Споживана потужність, кВт | 5.8 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 250 |
| Рекомендований потік води,м3/год | 15-20 |
| З'єднання,мм | 63 |
| Рівень шуму, дБА | 72.9 |
| Теплообмінник | титановий |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик / Нержавіюча сталь |
| Холодоагент | фреон R410A |
| Габарити (довжина,ширина,висота), мм | 1160х958х530 |
| Вага, кг | 232 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 232 |
| Теплова потужність (кВт) | 45 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 530 |
| Довжина, мм | 1160 |
| Ширина, мм | 958 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 7 |
| Призначення насоса | Громадські басейни |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Рекомендований потік води, м3/год | 15-20 |
| З'єднання, мм | 63 |
| Теплова потужність | 45 кВт |
| Управління з телефону | Без управління |
- Ціна: 342 130 ₴





