Тепловий інверторний насос Fairland IPHC25 10 кВт
Fairland IPHC25 10 кВт був розроблений як повноінверторний тепловий насос від відомої китайської компанії Fairland. Відноситься до нового покоління пристроїв Inverter-Plus. Призначений для нагрівання та охолодження води у громадських та приватних басейнах об'ємом до 40 м3. У пристрої використовуються оригінальні японські комплектуючі.
Особливості даної моделі:
- площа теплообміну збільшена на 30% за рахунок спіралеподібного титанового нагрівача;
- встановлено компресор Mitsubishi з цифровим управлінням;
- Wi-Fi управління за допомогою смартфона;
- можна використовувати для роботи з солоною і морською водою;
- низький рівень шуму;
- температурний режим роботи від -7 до 43°C;
- максимальна теплова потужність 10 кВт;
- продуктивність (COP) – 4.8-16.2.

Ефективність роботи теплового насоса


Ви можете купити тепловий інверторний насос Fairland IPHC25 10 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | громадські і приватні басейни |
| Використання | для нагрівання та охолодження води |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Управління через телефон | опція |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність:1.7-7.0 кВт Коефіцієнт продуктивності:4.8 - 8.1 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 3.4-10 кВт Коефіцієнт продуктивності: 7.3 - 16.2 |
|
Показники роботи у режимі охолодження Температура навколишнього середовища 35 ° с, температура нагрітої води 28℃ |
Потужність охолодження: 4.6 кВт Рекомендований обсяг басейну для охолодження: 14-28 м3 |
| Теплова потужність, кВт | 10 |
| Номінальна вхідна потужність,кВт | 0.21-1.4 |
| Номінальний струм, А | 6.1 |
| Кількість фаз | 1(220-240 В) |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 20-40 |
| Рекомендований потік води,м3/год | 3-4 |
| Мінімальний приплив повітря, м3/год | 3 000 |
| Робоча температура повітря | від -7 до 43°C |
| Робоча температура води | від 12 до 35°C |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 38.6-49.9 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 18.6-29.9 |
| Холодоагент |
фреон R410A |
| Матеріал корпусу | нержавіючий сплав алюмінію |
| Матеріал нагрівача | титан |
| Режим розморожування | так |
| З'єднання,мм | 50 |
| Комплектація |
- Тепловий насос Fairland IPHC25 - Муфти - Інструкція |
| Розмір, мм | 894×349×648 |
| Вага, кг | 49 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 40 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 49 |
| Теплова потужність (кВт) | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 648 |
| Довжина, мм | 894 |
| Ширина, мм | 349 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 4.8-16.2 |
| Призначення насоса | Громадські басейни |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Рекомендований потік води, м3/год | 3-4 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 10 кВт |
| Управління з телефону | Опція |
- Ціна: 84 022 ₴






