Тепловий насос Fairland SHP05 5.8 кВт
Тепловий міні-насос SHP05 5.8 кВт від Fairland для домашнього використання, призначений для нагріву води в приватних басейнах об'ємом до 18 м3. Відмінно підійде для гідромасажних ванн, басейнів зі сталевими стінками, каркасних і дитячих басейнів.
Особливості даної моделі:
- виготовлений з міцного пластику, стійкого до ультрафіолету, механічних пошкоджень і корозії;
- можна використовувати для роботи з солоною і хлорованою водою;
- економний, компактний і мобільний;
- нагріває воду до 40°C;
- максимальна теплова потужність 5.8 кВт;
- продуктивність (COP) – 4.5-6.5.
При підключенні теплового насоса, дотримуйтеся мінімальної відстані (див. малюнок)
Тепловий насос повинен включатися одночасно з фільтруючим насосом.

Ви можете купити тепловий інверторний насос Fairland SHP05 5.8 кВт в інтернет магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагріву води |
| Інвертор | немає |
| Режим роботи | тільки обігрів |
| Управління через телефон | немає |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність:3.8 кВт Коефіцієнт продуктивності:4.5 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 5.8 кВт Коефіцієнт продуктивності: 6.5 |
| Теплова потужність, кВт | 5.8 |
| Номінальна вхідна потужність,кВт | 0.8 |
| Номінальний струм, А | 3.7 |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 15-20 |
| Рекомендований потік води,м3/год | 2-3 |
| Мінімальний приплив повітря, м3/год | 1800 |
| Робоча температура повітря | від 10 до 43°C |
| Робоча температура води | від 15 до 40C |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 57 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 37 |
| Холодоагент |
фреон R32 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал нагрівача | титан |
| Режим розморожування | так |
| З'єднання,мм | 32/38 |
| Копмлектация |
- Тепловий насос Fairland SHP05 - Фітинг під гнучку трубу 32/38 мм:2шт - Хомут: 4 шт - Інструкція |
| Розмір, мм | 484х445х503 |
| Вага, кг | 34 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 18 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 34 |
| Теплова потужність (кВт) | 5.8 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 503 |
| Довжина, мм | 484 |
| Ширина, мм | 445 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 4.5-6.5 |
| Призначення насоса | Громадські басейни |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Рекомендований потік води, м3/год | 2-3 |
| З'єднання, мм | 32/38 |
| Теплова потужність | 5.8 кВт |
| Управління з телефону | Без управління |
- Ціна: 35 217 ₴





