Тепловий насос Hayward Classic Powerline Inverter 15 15 кВт
Hayward Classic Powerline Inverter 15 15 кВт - повноінверторний, реверсивний тепловий насос від відомої компанії Hayward (Франція). Підходить для нагрівання та охолодження води в приватних басейнах об'ємом до 70 м3. Забезпечений японським компресором Mitsubishi TWIN ROTARY DC Inverter.
Особливості даної моделі:
- насос складається з матеріалів, стійких до впливу атмосферних явищ, ультрафіолету, корозії та механічних пошкоджень;
- безшумна робота двигуна (+\-20дБ);
- блок управління оснащений сенсорним дисплеєм з LED екраном, який відстежує енергоспоживання і температуру, а також може керувати режимом роботи насоса;
- температурний режим роботи від -7 до 43°C;
- максимальна теплова потужність 15.64 кВт;
- продуктивність (COP) – 4.6 - 12.27.

Ви можете купити тепловий інверторний насос Hayward Classic Powerline Inverter 15 15 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагрівання та охолодження води |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Управління через телефон | опція |
| Цифровий дисплей | так |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність:2.96-12.18 кВт Коефіцієнт продуктивності:4.6-6.78 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 3.7-15.64 кВт Коефіцієнт продуктивності: 5.55-12.27 |
|
Температура навколишнього середовища 35℃, температура нагрітої води 28℃ |
Потужність охолодження: 4.43 кВт Рекомендований обсяг басейну для охолодження: 20 - 40 м3 |
| Теплова потужність, кВт | 15.6 |
| Номінальна вхідна потужність,кВт | 0.30 - 2.82 |
| Номінальний струм, А | 1.49 - 12.28 |
| Кількість фаз | 1 (220-240 кВт) |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 40-70 |
| Рекомендований потік води,м3/год | 6.5 |
| Мінімальний приплив повітря, м3/год | 925 |
| Робоча температура повітря | від -7 до 43°C |
| Робоча температура води | від 8 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 50.8 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 33.8 |
| Холодоагент |
фреон R32 |
| Маса холодоагенту,м | 650 |
| Режим розморожування | так |
| З'єднання,мм | 50 |
| Розмір, мм | 1047х453х768 |
| Вага, кг | 66 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 70 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 66 |
| Специфіка | інвертор |
| Теплова потужність (кВт) | 15 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 768 |
| Довжина, мм | 1047 |
| Ширина, мм | 453 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 4.6 - 12.27 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Рекомендований потік води, м3/год | 6.5 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 15.6 кВт |
| Управління з телефону | Опція |
- Ціна: 151 215 ₴





