Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий інверторний насос Hayward Classic 20 9 кВт
Hayward Classic 20 Mono 9 кВт - тепловий повноінверторний насос, розроблений іспанською компанією. Призначений для нагрівання та охолодження води в штучних резервуарах об'ємом до 35 м3. Оснащений японським ротаційним компресором Mitsubishi TWIN DC Inverter.
Властивості даної моделі:
- насос виготовлений з матеріалів, стійких до впливу атмосферних явищ, ультрафіолету, корозії та механічних пошкоджень;
- безшумна робота двигуна (+\-20дБ);
- блок управління оснащений сенсорним дисплеєм з LED екраном, який відстежує енергоспоживання і температуру, а також може керувати режимом роботи насоса;
- Wi-Fi-управління через смартфон з додатком Smart Temp Inverter;
- економія електроенергії до 30% у порівнянні з іншими звичайними тепловими насосами;
- максимальна теплова потужність 9 кВт,
- продуктивність (COP) – 5.81-12.77

Ви можете купити тепловий інверторний насос Hayward Classic 20 Mono 9 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагрівання та охолодження води |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Джерело живлення | 1 (220-240 В) |
| Управління через смартфон | так |
| Цифровий дисплей | так |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність:4.62 кВт Коефіцієнт продуктивності:5.51 |
|
Температура навколишнього середовища 27℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 4.62 кВт Коефіцієнт продуктивності: 5.51 |
| Теплова потужність, кВт | 9 |
| Номінальна швидкість потоку, м3/год | 3.8 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 35 |
| Гідравлічна втрата тиску (кПа) | 2.9 |
| Потенціал глобального потепління | 675 |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 43 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 25 |
| Холодоагент |
фреон R32 |
| Маса холодоагенту (кг) | 0.430 |
| Маса в тоннах еквіваленту СО2 | 0.290 |
| З'єднання,мм | 50 |
| Розмір, мм | 1040х425х615 |
| Вага, кг | 45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 35 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 45 |
| Специфіка | інвертор |
| Теплова потужність (кВт) | 9 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 615 |
| Довжина, мм | 1040 |
| Ширина, мм | 425 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 5.81-12.77 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Рекомендований потік води, м3/год | 3.8 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 9 кВт |
| Управління з телефону | Опція |
- Ціна: 101 592 ₴







