Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий інверторний насос Fairland InverX80t 32 кВт
Тепловий насос Fairland InverX80t 32 кВт - є передовиком на ринку теплових насосів компанії Fairland (Китай). Призначений для нагріву, а також охолодження води в басейнах об'ємом до 150 м3. Безшумна робота і мінімальні вібрації забезпечені за рахунок безступінчатого інверторного компресора.
Особливості даної моделі:
- корпус насоса виготовлений з міцного алюмінію, а теплообмінник - з титану,
- завдяки унікальній технології Turbo Silence створюється плавне регулювання продуктивності,
- зручний і високофункціональний цифровий дисплей,
- Wi-Fi-управління через смартфон з додатком Fairland Smart Pool (завантажити можна на App Store або Google Play),
- може працювати з хлорованою і морською водою, а також в широкому температурному діапазоні - від -15 до 43°C,
- максимальна теплова потужність 32 кВт,
- продуктивність (COP) – 5.0-16.3
Тепер ви можете управляти інверторним тепловим насосом Fairland InverX80t 32 кВт з будь-якої точки світу

Ефективність роботи теплового насоса

Ви можете купити тепловий інверторний насос Fairland InverX80t 32 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагрівання та охолодження води |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Кількість фаз | 1 (230 В) |
| Управління через смартфон | так |
| Цифровий дисплей | так |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність:18.5-22.0 кВт Коефіцієнт продуктивності:7.0 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 27.5-32.0 кВт Коефіцієнт продуктивності: 11.5 |
| Теплова потужність, кВт | 32 |
| Потужність охолодження, кВт | 14 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.46-4.4 |
| Номінальний струм, А | 0.66-6.35 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 10-12 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 80-150 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал нагрівача | титан |
| Робоча температура повітря | від -15 до 43°C |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 43.3-51.9 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 23.3-31.9 |
| Холодоагент |
фреон R32 |
| З'єднання,мм | 50 |
| Розмір, мм | 1074х947х539 |
| Вага, кг | 99 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм басейну | 150 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 99 |
| Специфіка | інвертор |
| Теплова потужність (кВт) | 32 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 947 |
| Довжина, мм | 1074 |
| Ширина, мм | 539 |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий тиск (1 м) | 51.9 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 31.9 дБА |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Робоча температура повітря, °C | від -15 до 43 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1(230 В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 5.0-16.3 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Номінальна вхідна потужність | 4.4 кВт |
| Номінальний струм | 6.4 А |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Рекомендований потік води, м3/год | 10-12 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 32 кВт |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
- Ціна: 250 905 ₴





