Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий інверторний насос Fairland InverX56 21.5 кВт
Тепловий насос Fairland InverX56 21.5 кВт - є передовиком на ринку теплових насосів компанії Fairland (Китай). Призначений для нагріву, а також охолодження води в басейнах об'ємом до 95 м3. Безшумна робота і мінімальні вібрації забезпечені за рахунок безступінчатого інверторного компресора.
Особливості даної моделі:
- корпус насоса виготовлений з міцного алюмінію, а теплообмінник - з титану,
- завдяки унікальній технології Turbo Silence створюється плавне регулювання продуктивності,
- зручний і високофункціональний цифровий дисплей,
- Wi-Fi-управління через смартфон з додатком Fairland Smart Pool (завантажити можна на App Store або Google Play),
- може працювати з хлорованою і морською водою, а також в широкому температурному діапазоні - від -15 до 43°C,
- максимальна теплова потужність 21.5 кВт,
- продуктивність (COP) – 4.7-21.5
Тепер ви можете управляти інверторним тепловим насосом Fairland InverX56 21.5 кВт з будь-якої точки світу

Ефективність роботи теплового насоса

Ви можете купити тепловий інверторний насос Fairland InverX56 21.5 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагрівання та охолодження води |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Кількість фаз | 1 (230 В) |
| Управління через смартфон | так |
| Цифровий дисплей | так |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність:12.0-14.5 кВт Коефіцієнт продуктивності: 7.0 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 18.0-21.5 кВт Коефіцієнт продуктивності: 11.5 |
| Теплова потужність, кВт | 21.5 |
| Потужність охолодження, кВт | 8.2 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.31-3.08 |
| Номінальний струм, А | 1.35-13.4 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 6.5-8.5 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 50-95 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал нагрівача | титан |
| Робоча температура повітря | від -15 до 43°C |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 44.5 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 22.9-30.8 |
| Холодоагент |
фреон R32 |
| З'єднання,мм | 50 |
| Розмір, мм | 995х432х750 |
| Вага, кг | 70 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм басейну | 95 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 70 |
| Специфіка | інвертор |
| Теплова потужність (кВт) | 21.5 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 750 |
| Довжина, мм | 995 |
| Ширина, мм | 432 |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий тиск (1 м) | 44.5 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 30.8 дБА |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Робоча температура повітря, °C | від -15 до 43 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1(230 В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 4.7-15.5 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Номінальна вхідна потужність | 3.08 кВт |
| Номінальний струм | 13.4 А |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Рекомендований потік води, м3/год | 6.5-8.5 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 21.5 кВт |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
- Ціна: 201 541 ₴





