Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий інверторний насос Fairland BPN17 16.5 кВт
Тепловий насос Fairland BPN17 16.5 кВт - повноінверторний прилад розроблений компанією Fairland (Китай), призначення якого - нагрівання води в штучних резервуарах, обсягом до 75 м3.
У теплових насосах BPN використовуються оригінальні японські комплектуючі.
Особливості даної моделі:
- конструкція відрізняється міцністю і надійністю завдяки використанню таких технологій як: «срібне зварювання» та «розморожування гарячим газом»,
- за рахунок спіралеподібного титанового теплообмінника, площа теплообміну збільшилася на 30%,
- може працювати з солоною і морською водою, а також в широкому температурному діапазоні – 0-43°C,
- максимальна теплова потужність 16.5 кВт,
- продуктивність (COP) – 5.7-10.5
Ефективність роботи теплового насоса


Ви можете купити тепловий інверторний насос Fairland BPN17 16.5 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагріву води |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | тільки обігрів |
| Кількість фаз | 1 (230 В) |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність:11.5 кВт Коефіцієнт продуктивності: 6.2 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 16.5 кВт Коефіцієнт продуктивності: 9.1 |
| Теплова потужність, кВт | 16.5 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 2.7 |
| Номінальний струм, А | 11.7 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Рекомендований потік води, м³/год | 6-8 |
| Рекомендовагий обсяг басейну, м³ | 40-75 |
| Матеріал корпусу | УФ-стійкий пластик/нержавіюча сталь |
| Матеріал нагрівача | титан |
| Робоча температура повітря | от 0 до 43°C |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 56.3 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 36.3 |
| Розмір, мм | 954х349х648 |
| Вага, кг | 60 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм басейну | 75 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 60 |
| Специфіка | інвертор |
| Теплова потужність (кВт) | 17 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 648 |
| Довжина, мм | 954 |
| Ширина, мм | 349 |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий тиск (1 м) | 56.3 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 36.3 дБА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Робоча температура повітря, °C | від 0 до 43 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1(230 В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 5.7-10.5 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Номінальна вхідна потужність | 2.7 кВт |
| Номінальний струм | 11.7 А |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Рекомендований потік води, м3/год | 6-8 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 16.5 кВт |
| Управління з телефону | Опція |
- Ціна: 116 014 ₴






