Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий насос Fairland THP10NP 9.6 кВт
Тепловий насос Fairland THP10NP 9.6 кВт - електричний прилад розроблений компанією Fairland (Китай), призначення якого - нагрівання води в штучних резервуарах, обсягом до 45 м3.
Особливості даної моделі:
- конструкція відрізняється міцністю і надійністю завдяки використанню таких технологій як: «срібне зварювання» та «розморожування гарячим газом»,
- за рахунок спіралеподібного титанового теплообмінника, площа теплообміну збільшилася на 30%,
- може працювати з солоною і морською водою, а також в широкому температурному діапазоні – 0-43°C,
- середня теплова потужність 6,5 - 9,6 кВт,
- продуктивність (COP) – 4,3-5,7.

Ви можете купити тепловий насос Fairland THP10NP 9.6 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагріву води |
| Інвертор | немає |
| Управління з телефону | немає |
| Режим роботи | тільки обігрів |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ | Теплова потужність: 6.5 кВт Коефіцієнт продуктивності: 4.3 |
| Температура навколишнього середовища 26 ° с, температура нагрітої води 26℃ | Теплова потужність: 9.6 кВт Коефіцієнт продуктивності: 5.7 |
| Теплова потужність, кВт | 9.6 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 1.5 |
| Номінальний струм, А | 6.5 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 4-6 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 30-45 |
| Матеріал корпусу | УФ-стійкий пластик |
| Матеріал нагрівача | титан |
| Робоча температура повітря | від 0 до 43°C |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 48.8 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 28.8 |
| Фреон | R410A |
| Цифровий контролер | так |
| Розмір, мм | 961 х 312 х 658 |
| Вага, кг | 55 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 45 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 55 |
| Теплова потужність (кВт) | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 658 |
| Довжина, мм | 961 |
| Ширина, мм | 312 |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий тиск (1 м) | 48.8 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 28.8 дБА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Робоча температура повітря, °C | від 0 до 43 |
| Цифровий контролер | Так |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 4.3-5.7 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Номінальна вхідна потужність | 1.5 кВт |
| Номінальний струм | 6.5 А |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Рекомендований потік води, м3/год | 4-6 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 9.6 кВт |
| Управління з телефону | Без управління |
- Ціна: 57 620 ₴








