Насос Hayward PL 81002 (220В, 5.4 м3/год, 0.25 HP)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Hayward PL 81002 (220В, 5.4 м3/год, 0.25 HP)
Насос Hayward PL 81002 (220В, 5.4 м3/год, 0.25 HP) – електричний пристрій від американського бренду Hayward, основне завдання якого - перекачування води в плавальних басейнах, обсягом до 22 м3.
Особливості даної моделі:
- корпус виплавлений з термостійкого поліпропіленового волокна, металеві частини з нержавіючої сталі, які не бояться впливу хімічних реагентів,
- вбудований тепловий захист запобігає двигун від перегріву і відключає у разі перевантаження,
- оснащена префільтром, камера якого має прозору кришку, через яку контролюють ступінь її забруднення,
- продуктивність до 5,4 м3/годину при висоті водяного стовпа 8 метрів.

Ви можете купити насос Hayward PL 81002 (220В, 5.4 м3/год, 0.25 HP) у інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для перекачування води в плавальних басейнах |
| Тип насоса | самовсмоктуючий |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 5.4 при 8 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Потужність, кВт | 0.38 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.4 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.3 |
| Матеріал корпусу | термостійке поліпропіленове волокно |
| Матеріал двигуна | нержавіюча сталь |
| Допустима концентрація солі, г/л | до 5 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Розмір, мм | 504 х 206 х 265 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 22 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 206 |
| Довжина, мм | 504 |
| Висота, мм | 265 |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Матеріал корпусу | Термостійке поліпропіленове волокно |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Матеріал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Допустима концентрація солі, г/л | до 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 1 - 5.4 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 5.4 при 8 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.4 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.3 |
- Ціна: 14 331 ₴





