Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Hayward Tristar SP32301 (220В, 32.5 м3/год, 3 HP)
Насос Hayward Tristar SP32301 (220В, 32.5 м3/год, 3 HP) – електричний пристрій, розроблений американською компанією Hayward, основне завдання якого - перекачувати воду в системах водопідготовки плавальних штучних резервуарів об'ємом до 130 000 літрів.
Особливості даної моделі:
- матеріал корпусу – термопластик з вкрапленнями з скловолокна, робочого колеса - норіл,
- оснащена префільтром для очищення води від крупного сміття, завдяки прозорій кришці, є можливість контролю рівня забруднення кошика,
- можна встановлювати вище рівня води,
- продуктивність до 32,5 м3/годину при висоті водяного стовпа 8 метрів.

Купити насос Hayward Tristar SP32301 (220В, 32.5 м3/год, 3 HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для циркуляції і фільтрації води |
| Тип насоса | самовсмоктуючий |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 32.5 при 8 м |
| З'єднання, мм | 63 |
| Потужність, кВт | 2.2 |
| Вхідна потужність, кВт | 2.2 |
| Вихідна потужність, л. с. | 3 |
| Матеріал корпусу | термопластик, скловолокно |
| Кількість обертів, об/хв | 2900 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Мінімальна температура води, °C | +4 |
| Допустима концентрація солі, г/л | до 5 |
| Розмір, мм | 535 х 293 х 345 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 130 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 293 |
| Довжина, мм | 535 |
| Висота, мм | 345 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 35.1 - 66 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Потужність, кВт | 3.0 |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 32.5 при 8 м |
| З'єднання, мм | 63 |
| Вхідна потужність, кВт | 2.2 |
| Вихідна потужність, л. с. | 3 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Термопластик, скловолокно |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Кількість обертів | 2900 об/хв |
| Мінімальна температура води, °C | +4 |
| Допустима концентрація солі, г/л | до 5 |
- Ціна: 77 622 ₴





