Насос Emaux SS033 (220В, 7 м³/год, 0.33HP)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Emaux SS033 (220В, 7 м³/год, 0.33HP)
Насос Emaux SS033 (220В, 7 м³/год, 0.33HP) – електричний пристрій від китайського виробника Emaux, призначене для використання в фільтраційних системах домашніх басейнів, обсяг яких не перевищує 28 м³.
Переваги даної моделі:
- деталі і вузли насоса виготовлені з матеріалів, які стійкі до корозії і не бояться перегріву,
- оснащена префільтром, де вода проходить попередню грубу очистку від крупного сміття, не допускаючи її потрапляння всередину камери насоса,
- володіє низьким рівнем шуму і вібрації,
- продуктивність - 7 м3/год при висоті водяного стовпа 4 метри.

Ви можете купити насос Emaux SS033 (220В, 7 м3/год, 0.33 HP) у інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для фільтрації води в басейнах |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Двигун | асинхронний, двополюсний |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Об'єм, л | 28000 |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 7 4 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.4 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.3 |
| Клас ізоляції | 130 |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Термічний захист | так |
| Захист від перевантаження | так |
| Розмір (ДхШхВ), мм | 507 х 211 х 340 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 28 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 211 |
| Довжина, мм | 507 |
| Висота, мм | 340 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 5.5 - 9.0 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Потужність, кВт | 0.33 |
| Додаткові характеристики | |
| Термічна захист | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Клас ізоляції | 130 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Основні атрибути | |
| Двигун | Асинхронний, Двополюсний |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 7 4 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.4 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.3 |
- Ціна: 13 545 ₴






