Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Emaux AFS40 (380В, 75 м3/год, 4HP)
Насос Emaux AFS40 (380В, 75 м3/год, 4HP) – трифазний електричний пристрій, виготовлений китайською компанією Emaux, призначення якого - обслуговування процесу фільтрації води в басейнах об'ємом до 300 м3.
Переваги даної моделі:
- корпус зроблений з високоміцного термопластика, який стійкий до агресивного середовища, до корозії і дії ультрафіолетових променів,
- двигун пристрою, потужністю 3 кВт, надійно захищений від технічних перевантажень,
- характеризується низьким рівнем шуму при роботі,
- продуктивність до 75 м3/год при висоті водяного стовпа 6 метрів.

Купити насос Emaux AFS40 (380В, 75 м3/год, 4HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі міста Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | Атракціони, протитечії |
| Використання | для фільтрації води в басейнах, для зустрічної течії |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Наявність префільтра | немає |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Об'єм, л | 300000 |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 75 при 6 м |
| З'єднання, мм | 75 |
| Вхідна потужність, кВт | 3 |
| Вихідна потужність, л. с. | 4 |
| Клас ізоляції | 155 |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Термічний захист | так |
| Захист від перевантаження | так |
| Розмір (ДхШхВ), мм | 430 х 280 х 319 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Об'єм басейну | 300 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 280 |
| Довжина, мм | 430 |
| Висота, мм | 319 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 66.1 - 90 м3/год |
| Потужність, кВт | 4.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Термічна захист | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Клас ізоляції | 155 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Призначення насоса | Атракціони, Протитечії |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 75 при 6 м |
| З'єднання, мм | 75 |
| Вхідна потужність, кВт | 3 |
| Вихідна потужність, л. с. | 4 |
- Ціна: 36 765 ₴






