Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос AquaViva JA75M (220В, 14 м3/год, 0.75 HP)
Насос AquaViva JA75M (220В, 14 м3/год, 0.75 HP) – електричний пристрій від китайського виробника AquaViva, основне призначення якого - обслуговування водних резервуарів.
Особливості даної моделі:
- пристрій виготовлено з матеріалу, який характеризується довговічністю, термостійкістю і стійкістю до корозії,
- корпус насоса, опора і дифузор зроблені з термостійкого полімеру,
- продуктивність до 14 м3/год.

Купити насос AquaViva JA75M (220В, 14 м³ / год, 0.75HP) можна у нас - в компанії «максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни, атракціони, протитечії |
| Використання | для облаштування гідромасажною СПА зони і циркуляції води в приватних басейнах |
| Наявність префільтра | немає |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 14 при 6 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.6 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.8 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Двигун | асинхронний, двополюсний, безперервної дії |
| Термічний захист | так |
| Захист від перегріву | так |
| Розмір, мм | 350 х 205 х 152 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 9.1 - 19 м3/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 152 |
| Довжина, мм | 350 |
| Висота, мм | 205 |
| Основні атрибути | |
| Призначення насоса | Приватні басейни, Атракціони, Протитечії |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 14 при 6 м |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.6 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.8 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Клас захисту, IP | 55 |
- Ціна: 8 514 ₴







