Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос AquaViva LX LP200T (380В, 27 м3/год, 2НР)
Насос AquaViva LX LP200T (380В, 27 м3/год, 2НР) – електричний пристрій від китайського виробника AquaViva, основне призначення якого - обслуговування водних резервуарів.
Особливості даної моделі:
- пристрій виготовлено з матеріалу, який характеризується довговічністю, термостійкістю і стійкістю до корозії,
- корпус зроблений з термостійкого полімеру,
- продуктивність до 27 м3/год.

Купити насос AquaViva LX LP200T (380В, 27 м3/год, 2НР) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | Атракціони, протитечії |
| Використання | для напірної подачі і циркуляції води |
| Наявність префільтра | немає |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 27 при 9 м |
| З'єднання, мм | 63 |
| Потужність, кВт | 2 |
| Вхідна потужність, кВт | 1.5 |
| Вихідна потужність, л. с. | 2 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Матеріал мотора | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Рекомендована температура середовища, °C | до +50 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Робочий тиск, бар | 1.6 |
| Сила струму, А | 7 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Розмір, мм | 382 х 202 х 218 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 202 |
| Довжина, мм | 382 |
| Висота, мм | 218 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 19.1 - 35 м3/год |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 3 бар |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал мотора | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Робочий тиск, бар | 1.6 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Сила струму | 7 А |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Призначення насоса | Атракціони, Протитечії |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 27 при 9 м |
| Потужність, кВт | 2.0 |
| З'єднання, мм | 63 |
| Вхідна потужність, кВт | 1.5 |
| Вихідна потужність, л. с. | 2 |
- Ціна: 14 018 ₴





